Úvod >  Mikiny >  Hezké Šedá - Pánská stylová mikina s potiskem a kapucí šedá

Hezké Šedá - Pánská stylová mikina s potiskem a kapucí šedá

2,169.60Kč  1,084.80Kč

Qty:

product details


Pánská stylová mikina s potiskem a kapucí šedá Tahle stylová mikina by neměla chybět v šatníku žádného muže, jedná se o stylovou mikinu, kterou je vhodné využít jak na každodenní nošení tak i na volnočasové aktivity. Mikinu můžete zkombinovat s libovolnými džínami i tričkem, využití je opravdu široké a vy se nebudete muset obávat módní policie.

Mikina je vyrobena z kvalitního materiálu, jedná o měkkou a velmi pohodlnou látku, kterou si hned zamilujete. Díky provedení se stane nejoblíbenějším kousekem ve vašem šatníku. Tento moderní kus oděvu je nejen stylový, ale vyroben s ohledem na svoji funkčnost a je připraven vás ochránit i v nepřízni počasí. Tomu napomáhá sdpodní část mikiny a rukávy, které jsou zakončeny lemem, díky tomu jen tak zimu nepropustí.

Staňte se správným štramákem s touto pohodlnou mikinou.

Mikina má na sobě stylový potisk. Chcete-li se tedy odlišit a vystoupit zdavu, bude pro vás ta pravá. Navíc vzhledem k počtu různých kousků, které máme k dodání existuje velmi malá pravděpodobnost, že by si někdo ve vašem okolí koupil tu stejnou. Budete mít tak jistotu unikátního kousku ve svém šatníku.

Součástí mikiny je kapuce, která vás ochrání před krátkým letním neba jarním deštěm, případně před nepříjemným větrem.
  • 216 Balení skladem
  • Kód: drvs279w2gvc
  • Hezké Šedá - Pánská stylová mikina s potiskem a kapucí šedá
Copyright © 2017 www.grosscar.cz Powered by Trička, Tepláky, Mikiny